12.11.2019r

Warsztaty polowe w Strzelcach Małych

Pod koniec października gościliśmy blisko 200 klientów w Strzelcach Małych. Podczas spotkania odbyły się wykłady połączone z warsztatami, prezentacje i pokazy maszyn oraz analiza siewu rzepaku na poletku Agrii Demo.

Liczna grupa rolników oraz dealerów maszyn firmy Agro Masz stawiła się w Strzelcach Małych (województwo łódzkie), biorąc udział w przedsięwzięciu w zorganizowanym we współpracy firm Agrii Polska i Agro Masz. Spotkanie podzielone było na dwie części: teoretyczną i praktyczną.

Podczas wykładu omówione zostały perspektywy i wyzwania, które łączą obie firmy, by wyjść naprzeciw problemom rolników i wspierać ich wykorzystując wszelkie dostępne innowacyjne rozwiązania. Skupiono się na takich kwestiach jak m.in. poszukiwanie unikatowych rozwiązań dla gleby z uwzględnieniem poszanowania dla środowiska naturalnego. Menedżer ds. Rozwoju firmy Agrii Polska Marek Reich, który prowadził prezentację omówił również zagadnienia dotyczące systemów uprawy roli we współczesnym rolnictwie oraz idee siewu pasowego.

W dalszej części spotkania zaprezentowano maszyn rolnicze firmy AGRO MASZ, które na żywo demonstrowały nowoczesne możliwości wsparcia rolników w trakcie pracy.

Podczas warsztatów, przedstawiciel firmy Agrii Polska omówił również założenia projektu Agrii Demo i jego praktyczny potencjał. Goście mogli na żywo przyjrzeć się trzem różnym technologiom siewu rzepaku wraz z sześcioma odmianami. Ważnym punktem tej prezentacji była analiza różnic w przekroju roślin, które zostały przystosowane na wypadek niekorzystnych warunków podczas zimy.

Firma Agrii przywiązuję ogromna wagę do edukacji i z chęcią dzieli się swoim know how oraz doświadczeniem z zakresu rolnictwa. Cieszymy się, że możemy być źródłem wiedzy dla naszych przyszłych i obecnych Klientów. Mając na uwadze duże zainteresowanie wydarzeniem, już teraz we współpracy z firmą AGRO MASZ, planujemy kolejne cykle spotkań.

Zapewniamy, że to nie ostatnie warsztaty polowe, a na kolejne już teraz serdecznie zapraszamy !

 

 

 

Poprzedni artykuł
Wyjazd doradców Agrii na szkolenie do Litwy i Łotwy
route_baner
Następny artykuł
Już jest najnowsze wydanie katalogu KUKURYDZA 2020!