01.10.2019r

Spotkanie Agrii VIP Klubu

Za nami pierwsze, bardzo wartościowe spotkanie Agrii VIP Klubu. W tym roku gościliśmy w Hotelu Remes Sport&Spa. Zapewne każdy z kilkudziesięciu obecnych rolników wyniósł ze spotkania cenną wiedzę, niesamowite wrażenia i dużo pozytywnych emocji.

We wrześniu 2019 został oficjalnie otwarty Agrii VIP Klub. Pomyślano go w taki sposób, aby stanowił miejsce spotkań profesjonalistów z branży rolnej oraz był dla członków źródłem wiedzy o rolnictwie, biznesie oraz miejscem nawiązywania kontaktu pomiędzy klientami Agrii z całej Polski. Głównym tematem tegorocznej edycji było – rolnictwo cyfrowe, o którym już od lat mówią media. Nie wszyscy przedsiębiorcy jednak wiedzą jak wykorzystać ten temat w swoim gospodarstwie. Żyjemy w świecie coraz bardziej zmechanizowanym i skomputeryzowanym. Rolnictwo również nie stoi w miejscu – idzie w kierunku digitalizacji. Wychodząc naprzeciw tym trendom, Agrii wprowadziło w tym roku na rynek system wsparcia decyzji połączony z precyzyjnym rolnictwem Rhiza, który opiera się na danych lokalnych i zdjęciach satelitarnych. Doskonale rozumiemy, że współczesny rolnik to nie tylko specjalista w swojej dziedzinie, ale również biznesmen, dlatego agenda konferencji została wzbogacona o wykłady eksperckie związane z przepisami prawa w rolnictwie oraz z budowaniem własnego wizerunku człowieka sukcesu.

Dla klubowiczów przewidzieliśmy również wspaniałe atrakcje – naukę gry w golfa połączoną z turniejem oraz jazdę samochodami hybrydowymi marki BMW. Emocji było co niemiara. Wieczorem w trakcie uroczystej kolacji zostały rozdane nagrody za 3 czołowe miejsca w Turnieju Golfowym oraz dyplomy dla wszystkich uczestników. Spotkanie Agrii VIP Klubu zakończyliśmy muzyką jazzową graną na żywo, grą w bilarda oraz kręglami. Kolejne spotkanie dla Klubowiczów odbędzie się w przyszłym roku.

 

Poprzedni artykuł
Rolnik w Teksasie
route_baner
Następny artykuł
Wyjazd doradców Agrii na szkolenie do Litwy i Łotwy