fbpx

Sklep Agrii w Pasłęku

paslek_nagł.

 

Sezon 2017 ruszył na dobre, a my jesteśmy w pełnej gotowości, aby dostarczyć Państwu kompleksowej pomocy przy podejmowaniu decyzji odnośne tegorocznych upraw. W Sklepie Agrii przy ul. Bohaterów Westerplatte 39 w Pasłęku czeka na Państwa zespół z bogatą wiedzą i doświadczeniem agrotechnicznym, który z przyjemnością zaproponuje produkty i rozwiązania gwarantujące pewne i wysokie plony. Doradzamy zarówno w naszym punkcie handlowym, jak i na Państwa polach.
 
Informujemy. Agrii poza działalnością dystrybucyjną jest przede wszystkim producentem:

  • najwyższej jakości nasion zbóż jarych, kukurydzy i rzepaku pod marką Nasiona Dalgety
  • nowoczesnych nawozów dolistnych FoliQ, w tym innowacyjnej linii nawozów zawiesinowych
  • uszlachetnionych nawozów posypowych z linii ABS i Dalmag oraz nawozu Super N 46, który zdobył tytuł Innowacyjnego Produktu 2016 r. w konkursie miesięcznika Farmer

 

Rozszerzyliśmy także asortyment pasz o nowe produkty w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi informacjami na temat naszej oferty i innowacyjnych rozwiązań. Stałym klientom oferujemy program partnerski z atrakcyjnymi nagrodami. Jego szczegóły można znaleźć na stronie agriiprogram.pl.
 
Zapraszamy do poznania tegorocznej oferty oraz zakupów. Nasz Sklep wciąż działa przy ulicy Bohaterów Westerplatte 39 w Pasłęku i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30, a w sezonie również w sobotę.
 
Kontakt:
Agrii Sklep
e-mail: paslek@agrii.pl
tel.: (55) 248 23 53