21.02.2017r

Prosto z budowy: inwestycja w Aleksandrowie cz. 1

W minionych miesiącach zapowiadaliśmy start modernizacji naszego zakładu produkcji nasiennej w Aleksandrowie Kujawskim. Jest to szczególne ważna inwestycja w branży rolniczej, ponieważ jej owocem będzie jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce.  Na etapie projektowania zadbaliśmy również o to, aby budynek był spójny stylistycznie z otoczeniem oraz przyjazny dla środowiska.

Inwestycja nabiera rozpędu. Zakończyliśmy już etap tzw. prac przygotowawczych terenu i zaplecza budowy, jak również rozbiórkę istniejących na terenie  przyszłego zakładu budynków: magazynowej hali namiotowej, murowanych garaży pełniących funkcję magazynków i stalowej wiaty magazynowej. Trwa wywóz i utylizacja materiałów rozbiórkowych.

Elementy zdemontowanej hali namiotowej po złożeniu na palety i załadunku skutecznie wypełniły skrzynię naczepy zestawu siodłowego, który przetransportował namiot do jego nowej lokalizacji, czyli do Płużnicy.

Usuwamy również korzenie  wyciętych z terenu inwestycji drzew. Prace wycinkowe płynnie przejdą w roboty ziemne. Te z kolei będą związane z wykopami pod stopy fundamentowe pierwszego etapu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video i śledzenia kolejnych etapów naszej inwestycji.

Poprzedni artykuł
Daj się skusić... i wygraj wyjazd do Andory!
route_baner
Następny artykuł
Prosto z budowy: inwestycja w Aleksandrowie cz. 2