21.04.2020r

Poznaj nowoczesną technologię rolnictwa przyszłości z Agrii Demo ONLINE!

Wychodząc naprzeciw dzisiejszej sytuacji w Polsce i na świecie, Agrii Polska organizuje dla Rolników profesjonalne webinarium, w ramach projektu AGRII DEMO. To niepowtarzalna okazja aby zdalnie, nie ruszając się z domu wziąć udział w praktycznym tour rolniczym, który porusza najważniejsze kwestie i problematykę współczesnego rolnictwa.

To już kolejna edycja Agrii Demo, do udziału w której serdecznie zapraszamy. W tym roku w nieco innej formie. Cykl spotkań prosto z pola przenosimy do świata wirtualnego. Nie zabraknie fachowej wiedzy, ekspertów, analiz, rekomendacji i ciekawostek, a dla najbardziej aktywnych słuchaczy, przewidziano fantastyczne nagrody. Pierwsze spotkanie już 14 maja o 20.00 w Twoim domu. Warto być z nami!

Agrii Demo to odpowiedź na nieustanne zmiany w praktyce rolniczej w postaci cyklu spotkań, w którym omawiane są codzienne problemy z jakimi zmagają się współcześni rolnicy. Agrii Demo, to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie na skalę ogólnopolską, obejmujące szereg pól rozsianych na terenie całego kraju. To niezwykły projekt, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród rolników, dostarczający nie tylko wiedzę merytoryczną na temat upraw czy ochrony roślin, ale i umożliwiający poznanie praktycznej strony oferowanych przez nas elementów agrotechniki, nowoczesnych produktów i unikalnych rozwiązań.


Cykl spotkań koncentruje się wokół starannie wybranych tematów, które odnoszą się do współczesnego rolnictwa. Staramy się analizować kompleksowo. Poruszamy szeroką problematyką zaczynając od zróżnicowanych systemów uprawy rzepaku ozimego, poprzez integrowaną ochronę pszenicy przed wyczyńcem polnym, innowacyjne nawożenie azotem, które stosujemy już jesienią, stosowanie wapnia dolistnie, aż po ochronę rzepaku przed zgnilizna twardzikową. Po raz pierwszy zawitamy w sadzie, gdzie porozmawiamy o zasadności stosowania preparatów miedziowych. Podczas naszych spotkań będzie można zobaczyć jak w praktyce działa system RHIZA. To narzędzie które jest doskonałym wsparciem analizy sytuacji na Twoim polu, począwszy od gleby, przez zdjęcia satelitarne i radarowe, aż po modele chorobowe i prognozę pogody.

Prowadzącym Agrii Demo jest dr inż. Marek Reich – praktyk z potężnym doświadczeniem i kompetencjami w rolnictwie. To on podróżuje po kraju i pokazuje „prosto z pola” aktualną problematykę, sposoby radzenia sobie z patogenami, zależności pogodowe do sytuacji w uprawach i dzieli się z jakże ważnymi rekomendacjami. Efektem wprowadzenia nowej formuły wydarzenia w postaci webinaru, jest dołączenie do teamu innych ekspertów Agrii. AGRII DEMO online to również obecność ekspertów ze świata nauki, właściciele gospodarstw oraz możliwość zadawania pytań na bieżąco podczas emisji, ale przede wszystkim potężna dawka rzeczowej wiedzy. Charakterystykę ekspertów, którzy będą nam towarzyszyć na kolejnych przystankach AGRII DEMO, będziemy prezentować na bieżąco. Śledźcie nasze aktualność oraz nasz funpage.

Harmonogram webinarów:

Webinar Agrii Demo to niezwykła podróż po rolniczej mapie kraju, która rozpocznie się już na początku maja, a wirtualny udział będzie całkowicie bezpłatny. Poznaj nowoczesną technologię rolnictwa z Agrii. Bądź z nami!

 

Poprzedni artykuł
Funkcjonowanie Agrii Polska w czasie pandemii
route_baner
Następny artykuł
Już jest, elitarny Agrii Premium Klub