Podwójny sukces na Narodowym

Kolejny raz uczestniczyliśmy w konferencjach Narodowe Wyzwania w Rolnictwie oraz Sady i Ogrody organizowanych przed redakcję Farmer, które odbyły się 20.11.2017 r. na Stadionie Narodowym PGE w Warszawie. Ponownie mieliśmy zaszczyt wystąpić w roli prelegentów. W naszym imieniu w czasie konferencji wystąpili Tomasz Haase (Dyrektor Działu Rozwoju) i Arkadiusz Sławiński (Menadżer Działu Rozwoju), którzy przedstawili zgromadzonym innowacyjne rozwiązania w zakresie nawożenia fosforowego z systemem ochrony ABS oraz podnoszenie skuteczności zabiegów ochrony roślin dzięki wykorzystaniu kondycjonerów wody.

Proponowane przez nas innowacyjne rozwiązania zostały docenione także w konkursie organizowanym przy okazji konferencji. Nasze produkty otrzymały prestiżowe laury: ABS Canola – Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017, a Route Absolute – Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2017. Celem konkursów było wyróżnienie pomysłów i działań, które przyczyniają się do poprawy warunków gospodarowania i funkcjonowania właścicieli oraz osób zarządzających gospodarstwami rolnymi, sadami i ogrodami.

„Innowacyjność jest w rolnictwie niezwykle ważna. To dzięki nowym technologiom polscy rolnicy osiągnęli taki olbrzymi postęp, a rolnictwo i przemysł rolno-spożywczy stały się jednymi z głównych filarów polskiej gospodarki.” – powiedział Wojciech Denisiuk, redaktor naczelny magazynu Farmer i portalu farmer.pl. „To dzięki nowoczesnym maszynom, wydajniejszym roślinom, skuteczniejszym środkom ochrony roślin, nowatorskiemu podejściu do żywienia zwierząt, ale też wielu innym rozwiązaniom z zakresu zarządzania czy finansowania polskie rolnictwo jest dzisiaj w miejscu, z którego możemy być dumni. Dziękujemy i prosimy o więcej innowacyjnych rozwiązań, które czynią pracę rolników bardziej efektywną.” – dodał.

Dziękujemy za zaufanie jury oraz wszystkie oddane głosy, dzięki którym doceniono nasze produkty.

 

Poprzedni artykuł
Katalog odmian kukurydzy 2018
route_baner
Następny artykuł
Zmiany organizacyjne w Agrii Polska