Oferta pracy - Doradca terenowy

Doradca terenowy

Agrii Polska Sp. z o.o. to organizacja, która powstała z połączenia firm Agro Bakałarzewo, Agro-Plus, Dalgety i Kazgod. Bazujemy na potencjale połączonych firm i działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem zaopatrzenia polskiego rynku rolnego. Zatrudniamy ok. 400 osób, specjalistów w dziedzinach związanych z rynkiem rolnym, sadowniczym i warzywni-czym. Posiadamy kilkanaście prężnie funkcjonujących oddziałów na terenie Polski, w tym własne zakłady produkcyjne, centra badawcze i logistyczne. Mamy największą w branży sieć sprzedaży oraz skupu, jesteśmy liderem w zakresie oferty produktowej. Naszym klientom ofe-rujemy bogate wsparcie sprzedaży, szkolenia, programy marketingowe oraz fachową opiekę przed- i posprzedażową. Inwestujemy w badania i rozwój oferowanych produktów. Nieustają-co podnosimy kompetencje naszych pracowników i polepszamy dostępność oferty.

W związku z dynamicznym rozwojem poszu-kujemy osób, które pasją i zaangażowaniem tworzyć będą wartość dodaną firmy. Jeśli szukasz miejsca, w którym cele biznesowe idą w parze z indywidualnymi celami rozwojo-wymi Pracownika, a firma dostarcza narzędzi i bodźców do ich osiągania, to jesteś na wła-ściwej drodze, aby dołączyć do nas.

Zakres obowiązków

  • Twoim zadaniem będzie rozwój sprzedaży bezpośredniej do gospodarstw rolniczych i ogrodniczych na podległym terenie.

Nasze oczekiwania

  • Wiedza i doświadczenie

Oferujemy

  • Wszystko to, co pomoże Ci wykonywać Twoje zadania i realizować plany