21.02.2020r

Odwiedziliśmy Dubaj w ramach akcji „Przybij piątkę z Agrii”

Firma Agrii Polska co roku organizuje akcje promocyjną dla swoich Klientów. Jedną z nich jest „Przybij piątkę z Agrii”. W tym roku jedną z nagród była egzotyczna wycieczka na Bliski Wschód. Było dużo słońca i jeszcze więcej emocji !

„Przybij piątkę z Agrii” to promocja w ramach której, osoby które kupiły określoną ilość nasion, nawozów oraz agrochemię z oferty Agrii, bądź sprzedały zboże naszej firmie, mogą wybrać się na fantastyczną wycieczkę. Tym razem na destynację wspólnej podróży, jako jednej z nagród, wybrano piękne Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Uczestnicy, którzy wybrali się z nami byli zachwyceni niezwykłymi widokami i szeregiem atrakcji, z których mieli okazję skorzystać. Program wycieczki obejmował m.in. zwiedzanie Abu Dhabi wraz z urokliwą kolacją na Dubaj Marina, wizytę na najwyższym budynku świata – wieży Burj Khalifa, pobyt w Ferrari World i ekscytującą jazdę po ruchomych wydmach na pustyni autami terenowymi oraz wiele innych atrakcji. Z pewnością to był niezapomniany wyjazd!

Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach akcji promocyjnej „Przybij piątkę z Agrii”. Szczegóły wkrótce.

Poprzedni artykuł
Agrii Polska wśród najlepszych firm dystrybucyjnych sektora rolniczego w kraju!
route_baner
Następny artykuł
Przybij piątkę z Agrii i odwiedź słoneczne Mauritius!