29.06.2020r

Nasiona rzepaku dla uczestników Agrii Demo online!

Agrii Demo online 2020 to już historia. Z radością wspominamy ten intensywny czas wspólnych spotkań, zwłaszcza, że poziom merytoryczny webinariów został oceniony wysoko. Nagradzamy rolników którzy byli z nami niemal na każdym spotkaniu, wręczając nasiona rzepaku!

Agrii Demo online to niezwykle ważny projekt, jaki udało nam się zrealizować. W obliczu pandemii, zareagowaliśmy możliwie szybko na sytuację, w której nie mogliśmy zorganizować tradycyjnych spotkań polowych. Nie było łatwo, ale zmobilizowaliśmy się na tyle, by przygotować dla rolników 10 merytorycznie zróżnicowanych wirtualnych spotkań. Jedno z nich było dedykowane branży ogrodniczej. W okresie od 14 maja do 16 czerwca br., poruszyliśmy 10 zagadnień rolniczych w trakcie których rozmawialiśmy m.in o: o pszenicy, rzepaku, wyczyńcu polnym, fungicydach, regulatorach wzrostu, nawożeniu dolistnym, wapniowym, wieloaspektowych możliwościach RHIZY, pełnym wachlarzu odmian i nie tylko. Frekwencja, zainteresowanie i aktywność słuchaczy, przerosły nasze oczekiwania.

Rzadko kiedy udało nam się zmieścić się w zaplanowanej na każdy webinar, godzinie czasu, ponieważ nasi słuchacze dosłownie zasypywali nas pytaniami, na które staraliśmy się w sposób wyczerpujący odpowiedzieć. Do udziału w webinariach zaprosiliśmy również cenionych praktyków, ekspertów ze świata nauki. Był z nami Profesor Jarosław Potarzycki, dr hab. Marta Damszel, dr hab. inż. Zuzanna Sawińska oraz Robert Sas, którzy wnieśli  merytoryczną wiedzę i opowiedzieli o swoim doświadczeniu w związku z poruszanymi zagadnieniami. Na żywym organizmie, relacjonowaliśmy również z gospodarstw, które użytkują nasiona i produkty Agrii, aby podzielić się  swoimi wrażeniami i efektami.

Nagradzaliśmy naszych słuchaczy ekologicznym butelkami DAFI z filtrem oraz praktycznymi plecakami. Teraz, kiedy przyszedł czas na podsumowanie i wiemy już że gościliśmy ponad 1000 uczestników z różnych stron Polski, chcielibyśmy wyróżnić również tych rolników, którzy towarzyszyli nam niemal na każdym spotkaniu. Cztery osoby otrzymają od firmy Agrii nagrodę w postaci nasion rzepaku.

Dziękujemy za pozytywna recenzję webinariów Agrii Demo online. Przeprowadzona ewaluacja pokazuje, że jako największy atut cyklu webinariów, wskazano wartość merytoryczną i poruszanie ważnych i aktualnych zagadnień rolniczych.

Pełni energii i zmotywowani już pracujemy nad kolejna edycją!

Do zobaczenia!

Poprzedni artykuł
Bezpłatny webinar dla sadowników już jutro !
route_baner
Następny artykuł
Nawozy FoliQ oznaczone certyfikatem ECO!