27.11.2019r

Innowacyjne produkty Agrii Polska nagrodzone !

Gala wręczenia nagród towarzyszyła konferencji „Farmera” Narodowe Wyzwania w Rolnictwie zorganizowanej 7 listopada br. w Warszawie. Firma Agrii czynnie uczestniczyła w konferencji, a podczas wieczornej Gali odebrała 2 główne nagrody. W spotkaniu wzięło udział ponad 1200 rolników, eksperci i przedstawiciele ważnych instytucji rolniczych.

Firmę Agrii nagrodzono aż dwoma głównymi nagrodami. Uznanie za „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2019” otrzymaliśmy za system RHIZA. Celem konkursu, organizowanego przez portal farmer.pl  jest wyróżnienie pomysłów i działań, które przyczyniają się do poprawy warunków gospodarowania i funkcjonowania właścicieli oraz osób zarządzających gospodarstwami rolnymi. Nowoczesny produkt firmy Agrii RHIZA wspiera podejmowanie decyzji w rolnictwie, z wykorzystaniem informacji o glebie. System pracuje integralnie z mapą satelitarną, bazą danych ze stacji meteorologicznej i od doradców, wykorzystując modele chorób i szkodników.

Z kolei konkurs „Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2019” honoruje firmy z branży ogrodniczej i sadowniczej, których produkty odznaczają się innowacyjnością. W tej kategorii otrzymaliśmy nagrodę za SiTi Go – specjalistyczny nawóz dolistny, zawierający w składzie połączenie w odpowiednich proporcjach pierwiastków korzystnych dla roślin – krzemu, tytanu oraz boru.

Firma Agrii podczas poprzedzającej Galę konferencji „Narodowe Wyzwania w Rolnictwie” i towarzszącej konferencji „Sady i Ogrody” miała przyjemność prowadzić prelekcje, które zgromadziły liczne grono słuchaczy. Dyrektor Działu Rolnictwa Cyfrowego, Leszek Dryjański, reprezentował firmę Agrii w debacie „Jan na przestrzeni ostatnich 10 lat zmieniały się oczekiwania rolników odnośnie innowacji?”. Prezentacje naszych kolegów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a stoiska firmy Agrii były licznie odwiedzane przez uczestników spotkania. Nasi doradcy odbyli wiele interesujących rozmów z naszymi Klientami.

Zmotywowani i pełni werwy wciąż pozostajemy dyspozycji naszych przyszłych i obecnych Klientów. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, a przyznane wyróżnienia, umacniają nas w przekonaniu że jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie, a nasi odbiorcy otrzymują od nas to co najlepsze !

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia.

 

dav

Poprzedni artykuł
Już jest najnowsze wydanie katalogu KUKURYDZA 2020!
route_baner
Następny artykuł
Agrii Polska wśród najlepszych firm dystrybucyjnych sektora rolniczego w kraju!