19.05.2020r

Blisko 250 uczestników na pierwszych dwóch webinariach!

Pierwsze dwa webinaria za nami. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Goście z różnych stron Polski zwrócili się do nas z ciekawymi pytaniami, a nasi eksperci starali się na udzielić wyczerpujących odpowiedzi. To niezwykle praktyczne i pełnej rzeczowej wiedzy przedsięwzięcie trwa dalej. Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne spotkania. Liczba miejsc ograniczona. 

W najbliższy czwartek, na webinarze gościmy wyjątkowego eksperta. Dr hab. inż. Jarosław Potarzycki opowie o azotowych nawozach, stabilizowanych w rolnictwie. Jak zawsze będzie sesja pytań i odpowiedzi, a także wizyta w gospodarstwie naszego klienta, mnóstwo ciekawostek i nagrody. Dołącz do spotkania i zarejestruj się tutaj: https://app.evenea.pl/event/agriidemoazot/

W perspektywie mamy jeszcze osiem spotkań w ośmiu różnych lokalizacjach naszego kraju. Przed nami dyskusja między innymi o tym, jaki jest poziom zachwaszczenia wyczyńcem polnym w różnych technologiach uprawy pszenicy ozimej oraz jaki wpływ ma wapń w nawozach doglebowych i dolistnych w rzepaku ozimym. Będziemy charakteryzować odmiany z oferty Agrii i postaramy się wytypować również odmianę hybrydową rzepaku, która sprawdza się najlepiej w siewie punktowym. Podczas webinarów przeniesiemy się również do sadu i odpowiemy na pytanie jak nawozy oparte o miedź pozwalają zwiększyć zdrowotność drzew i tym samym ograniczyć podatność na choroby. Nie zabraknie również analizy zastosowania RHIZY w kontekście wyżej wskazanych zagadnień.

Szczegółowy harmonogram, lokalizacje i zagadnienia  webinariów.

Poprzedni artykuł
Pierwszy webinar Agrii Demo online już jutro!
route_baner
Następny artykuł
RHIZA dla każdego? Weź udział w webinarium i dowiedz się więcej!