07.01.2020r

Agrii Polska wśród najlepszych firm dystrybucyjnych sektora rolniczego w kraju!

W połowie grudnia 2019 firma Agrii Polska została wyróżniona jako jedna z najlepszych firm dystrybucyjnych sektora rolniczego, podczas Gali „Złota Setka” tygodnika WPROST.

Gala odbyła się w Warszawie, w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel i gościła największe firmy branży rolniczej. Tygodnik po raz trzeci stworzył ranking „Złota 100 Polskiego Rolnictwa” i nagrodził najlepszych. Ranking został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nagrodę odebrał Dyrektor Zarządzający Agrii Polska – Leszek Skrzypczyk.

W trakcie uroczystej Gali odbyły się ważne dla sektora rolniczego debaty, między innymi pt. „W jakim kierunku zmierzają innowacje w branży rolno-spożywczej”. Uczestnicy wymieniali się poglądami i dyskutowali o istotnych kwestiach dla rolnictwa, jako jednego z najsilniejszych gałęzi polskiej gospodarki.

Nagroda tygodnika WPROST, to kolejne wyróżnienie dla naszej firmy w ostatnim czasie. Mamy poczucie, że nasze produkty, których atrybutem jest najwyższa jakość, są doceniane przez naszych Klientów.

Wysoka pozycja w rankingu niezwykle nas cieszy i napawa dumą. Jesteśmy przekonani, że rok 2020 będzie kolejnym rokiem intensywnej pracy dla naszych Klientów, Kontrahentów i Partnerów. Przed nami wiele wyzwań, chcemy jeszcze bardziej dbać o jakość naszych produkt i usług. Ufamy, że wspólne działanie przyniosą wymierny efekt w postaci zadowolenia i satysfakcji czego życzymy sobie i Państwu.

Poprzedni artykuł
Innowacyjne produkty Agrii Polska nagrodzone !
route_baner
Następny artykuł
Odwiedziliśmy Dubaj w ramach akcji "Przybij piątkę z Agrii"